Styropian i bloczki komórkowe Radom

Szukasz firmy, która ma w ofercie styropian i bloczki komórkowe Radom? 

Zapraszamy do SOLBET LUBARTÓW S.A. Od ponad sześćdziesięciu lat zajmujemy się produkcją betonu komórkowego i chemii budowlanej, a nasze doświadczenie nie ma sobie równych. Nasza technologia i metody produkcji stale się rozwijają, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze możliwe produkty. 

Nasze systemy są idealne dla każdego rodzaju projektu budowlanego, niezależnie od tego, czy jest to nieruchomość mieszkalna, lokal handlowy czy teren przemysłowy. 

Z przyjemnością dostarczymy Ci styropian i bloczki komórkowe Radom, które idealnie spełnią Twoje potrzeby.

 

Styropian Radom

Bloki komórkowe, z drugiej strony są wykonane z betonu, który został wypełniony małymi kieszeniami powietrza. Ogólnie rzecz biorąc, styropian jest lepszy dla projektów wymagających izolacji, podczas, gdy bloki komórkowe są lepsze dla projektów, które muszą być w stanie utrzymać duży ciężar. Niezależnie od tego, który materiał wybierzesz, poświęć czas na poznanie jego specyficznych właściwości, abyś mógł go wykorzystać w jak najbardziej efektywny sposób.

Bloczek komórkowy Radom

Bloki komórkowe to kolejny rodzaj materiału izolacyjnego, który jest wykonany z różnych materiałów, w tym betonu, włókna drzewnego i plastiku. Bloki komórkowe są zazwyczaj droższe niż styropian, ale oferują szereg korzyści, które sprawiają, że są warte inwestycji. Są ognioodporne i bardzo trwałe, co czyni je idealnym wyborem do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Blok z betonu komórkowego