SOLBET LUBARTÓW S.A.

Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw produkujących wysokiej jakości beton komórkowy i styropian na terenie południowo-wschodniej Polski. Nasz zespół składa się z pracowników różnych specjalności, o dużym zaangażowaniu i wysokich kwalifikacjach, stale doskonalących swoją wiedzę i umiejętności w ramach szeregu szkoleń ogólnych i specjalistycznych oraz codziennej praktyki.

Swoja działalność produkcyjną rozpoczynaliśmy w 1960 r. jako przedsiębiorstwo państwowe i w sposób nieprzerwany kontynuujemy ją do dnia dzisiejszego, najpierw jako Spółka Akcyjna PPB “PREFABET-LUBARTÓW”, a od 2005 r. pod zmienioną nazwą jako Solbet Lubartów S.A. Doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata, pozwala nam produkować wysokiej jakości wyroby stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Nieustanne dążenie do wprowadzania innowacji w zakresie technologii produkcji i zastosowania betonu komórkowego, a także systematyczne poszerzanie oferty o nowe produkty, pozwoliło osiągnąć firmie czołową pozycję w kraju, a także rozszerzać sprzedaż poza jego granice. Dowodem uznania tej pozycji są liczne certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające wysoką jakość naszych wyrobów oraz zaufanie Klientów jakim zostaliśmy obdarzeni.

Produkty oznaczone marką SOLBET® pochodzące z naszego zakładu znajdziecie Państwo w zdecydowanej większości miejsc oferujących materiały budowlane w województwach lubelskim i mazowieckim.

Prezentujemy na naszej stronie internetowej (przy pomocy licznych zdjęć, grafiki i instrukcji) pełne informacje o materiałach budowlanych produkowanych przez nas: sposobie produkcji, parametrach technicznych, właściwościach użytkowych i cenie, mając nadzieję, że pomoże to Państwu w dokonaniu właściwego wyboru materiału i technologii budowania.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny nr tel. 81 855 26 71