Producent styropianu Solbet – świętokrzyskie i podkarpackie

Styropian to inaczej „spieniony polistyren”, który jest pozbawiony toksycznych i szkodliwych dla zdrowia substancji. Jest on doskonałym izolatorem termicznym, co oznacza, że może pomóc w utrzymaniu ciepła w domu zimą i chłodu latem. Jest również odporny na czynniki biologiczne, co czyni go dobrym wyborem do przechowywania żywności. 

Dzięki niskiej higroskopijności styropian zapewnia bardzo dobre warunki termiczne i wilgotnościowe. Styropian może być fasadowy i podłogowy. Bloki komórkowe są jednym z najbardziej wszechstronnych i popularnych materiałów budowlanych dostępnych dzisiaj. Są wykonane z betonu, który jest mieszaniną cementu, wody, piasku i żwiru. Beton jest następnie formowany w bloki o różnych rozmiarach i kształtach. 

Bloki komórkowe są wykorzystywane w różnych zastosowaniach, w tym ścian, podłóg, dachów i fundamentów. Są one również powszechnie stosowane w projektach krajobrazowych i ogrodniczych. Bloki komórkowe są łatwe do pracy z i mogą być cięte, wiercone lub kształtowane w celu dopasowania do każdej potrzeby. Poszukujesz profesjonalnych materiałów styropian i bloczki komórkowe Lublin? 

Styropian świętokrzyskie i podkarpackie

Materiały SOLBET LUBARTÓW S.A. są wynikiem ponad sześćdziesięcioletniego doświadczenia w produkcji betonu komórkowego i ponad dwudziestoletniej produkcji chemii budowlanej. Konsekwentna polityka rozwoju oraz dopracowana technologia produkcji pozwalają firmie wprowadzać na rynek materiały najwyższej jakości w tym bloczki komórkowe i styropian. Systemy SOLBET LUBARTÓW S.A. to nowoczesne materiały do budowy każdego budynku. Pełna gama asortymentu SOLBET LUBARTÓW S.A. umożliwia budowę wymarzonego domu, budynku wielorodzinnego, a także obiektu handlowego lub przemysłowego. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą? Zapraszamy do kontaktu!