Historia zakładu SOLBET Lubartów SA

SOLBET LUBARTÓW S.A. to zespół ponad 180 pracowników różnych specjalności, o dużym zaangażowaniu i wysokich kwalifikacjach, stale podnoszonych w ramach szkoleń ogólnych i specjalistycznych.
Dzięki temu jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw produkujących wysokiej jakości beton komórkowy, styropian oraz stropy Teriva I na terenie południowo-wschodniej Polski.

Jesteśmy firmą o 50 letniej tradycji, owocnie kontynuującą działalność przedsiębiorstwa państwowego, a następnie spółki akcyjnej PPB “PREFABET-LUBARTÓW" S.A. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam produkować wysokiej jakości wyroby stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, potwierdzeniem tej jakości są liczne certyfikaty.

Nieustanne dążenie do wprowadzania innowacji w dziedzinie zastosowania betonu komórkowego /ciężar i wytrzymałość/, systematyczne poszerzanie oferty o nowe produkty, staranny dobór i szkolenie personelu, pozwoliło osiągnąć firmie czołową pozycję w kraju, a także zaistnieć poza jego granicami.

Dowodem uznania tej pozycji może być zaufanie Klientów jakim zostaliśmy obdarzeni.

Polecając nasze wyroby służymy doradztwem technicznym, specjalistycznym transportem, a nawet fachową pomocą na placu budowy we wstępnej fazie inwestycji.

Nasze materiały spotkacie Państwo w większości składów w województwach lubelskim, mazowieckim i podlaskim.

Na naszych stronach internetowych (przy pomocy licznych zdjęć, grafiki) prezentujemy pełną informacje o wyrobach: sposobie produkcji, parametrach technicznych, właściwościach użytkowych i cenie, mając nadzieję, że pomoże to Państwu w dokonaniu właściwego wyboru materiału i technologii budowania.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny nr tel. 81 855 26 71

Copyright © 2019 SOLBET Lubartów SA